bla bla

Hakkımızda

https://www.freepik.com/free-vector/beautiful-background-with-stars-watercolor-style_960240.htm#query=g%C3%B6ky%C3%BCz%C3%BC%20y%C4%B1ld%C4%B1zl%C4%B1&position=7&from_view=search&track=ais

Astronotlar

https://www.freepik.com/free-vector/cute-astronaut-confused-thinking-cartoon-vector-icon-illustration-science-technology-isolated-flat_60907092.htm#query=think&from_query=d%C3%BC%C5%9F%C3%BCnmek&position=11&from_view=search&track=sph

https://www.freepik.com/free-vector/cute-astronaut-watering-moon-plant-cartoon-vector-icon-illustration-science-technology-icon-isolated_30901992.htm?query=d%C3%BC%C5%9F%C3%BCnmek#from_view=detail_alsolike

https://www.freepik.com/free-vector/cute-astronaut-holding-earth-globe-cartoon-vector-icon-illustration-science-technology-icon-isolated_28437317.htm#from_view=detail_alsolike

Hektor, yaratıcı çözümler sunan, markanız ya da işletmeniz için işlevsel strateji ve projeler geliştiren, en nihayetinde de tüm bunları bütünleşik iletişim çerçevesinde bir araya getiren iletişim ve reklam ajansıdır.

Teknoloji ve iletişimin her geçen gün daha da geliştiği bu dönemde üreticilerin de kendilerini devamlı olarak geliştirmeleri, sonsuz tercih ağı arasında tüketicileri için vazgeçilmez olmaları büyük önem arz ediyor. Kendinizi doğru tanıtmaz, anlatmaz ve tüketici ile herhangi bir bağ kurmazsanız ne kadar kaliteli hizmet ya da ürün sunarsanız sunun başarı merdivenlerini tırmanamazsınız. Tabii bu söylediklerimiz sektöründe başarılı ve kalıcı bir marka olmayı hedef edinenler için geçerli.

Peki, biz size ne sağlıyoruz?

Uzun ve kısa vadeli hedefleriniz doğrultusunda markanızın ihtiyaç duyduğu iletişim ve reklam çalışmalarını “sizi siz yapan değerler” çerçevesinde stratejik bir zemine yerleştiriyoruz. Gerçek değerlerinizi, güçlü bir stratejiyle tüketiciye ulaştırıyor böylece tüketici üzerinde elde ettiğiniz başarıyı kalıcı kılmayı hedefliyoruz.

Özetle, sizi en iyi şekilde anlatmak ve tanıtmayı hedefleyen, bunu yaparken gerçekten sahip olduğunuz değerleri öne çıkartan ve hedef kitleniz üzerinde kalıcı etkiler bırakmanızı amaçlayan bir iletişim ve reklam ajansıyız. Önce dinlemeyi sonra anlatmayı seven bir ajans olarak sözü çok da uzatmayalım, gelin tanışalım.

Neler Yapıyoruz?

Hektor, markanız için sağladığı hizmetleri beş başlık altında topluyor. Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren başlayan iletişim danışmanlığımız sizlerle çalıştığımız süre boyunca devam ediyor. Markanızın hedefleri doğrultusunda hangi hizmetlere ihtiyacı olduğunu belirlediğimiz bu aşama dilerseniz fikir üretme dilerseniz hem fikir üretme hem de uygulamalı olarak hayata geçirme ile devam ediyor.

Kreatif Reklam İşleri

İletişim Danışmanlığı

Kampanya Yönetimi

Dijital Evren

Marka Hikayesi

Blog

Markalar Stratejik İletişim Planına Sahip Olmak Zorunda Mı?

Hangi İşletmeler İletişim Danışmanlığı Almalıdır?

Başarılı Bir Kampanya Nasıl Olmalıdır?

Bir kampanyanın başarılı olması için birbirinden farklı değişkenler vardır. Bu yazıda bu değişkenlerin neler olduğuna değineceğiz ancak hepsinden önce en önemli nokta hazırlanacak olan kampanyanın marka ya da işletmenin taşıyabileceğinden ağır bir yüke sahip olmamasıdır. Kampanya fikirleri havada uçuşurken heyecanlanmamak elde değildir, işte bu heyecanlı süreçte gerçeklerden kopulmaması, sürdürülebilir daha da önemlisi uygulanabilir bir kampanya inşa etmek oldukça önemlidir. Bir kampanya fikri kulağınıza oldukça hoş gelebilir, sizi hayallere sürükleyebilir ama unutmayın kampanyanın meyvelerini toplamak için gidilecek yol bazen zannedilenden daha zorlu olabilir. Sahip olduğunuz maddi imkanların yanı sıra ihtiyaç duyacağınız zaman ve insan gücü buradaki önemli noktalardandır.

Dijital Evreniniz Size Özeldir!

Dijital dünyada bir içeriğin ömrü kelebeğin ömründen bile kısa olabiliyor kimi zaman. Oysa dijital evreniniz sizin markanızın parmak izi gibidir. Nasıl ki her insanın kendine özel bir parmak izi vardır, dijital evreninizin de öylesine eşsiz olması gerekir. Eşsizlikten kastımız kesinlikle ama kesinlikle aykırılık değildir. Renklerinizle, tasarımlarınızla ya da seçtiğiniz kelimelerle bile kendinize ait nüansları öne çıkarabilir, hedef kitlenize göz kırpabilirsiniz.

Bu Hikaye Çok Tutar!